[BIBLE] Biblia Sacra inxta vulgata quam dicunt... - Lot 43 - Goxe - Belaisch - Hôtel des ventes d'Enghien

Lot 43
Estimation :
150 - 200 EUR
[BIBLE] Biblia Sacra inxta vulgata quam dicunt editionem, a mendis quibus innuméris partim scibatum incuria, partim sciolorum audacia scutebat... Joannis Benedicti Parisiensis Theologi industria restituta, Annorumque a mundo creato ad Christum usque natum spputatione illustrata. Paris, Guillard et Desboys 1552. In-8, reliure en état d'usage, mouilures, illustré de très nombreux bois et de lettrines. On joint : Biblia Breves in eadem annotationes, ex doctis. interpretationibus, & Hebraeorum comentariis. Paris, 1532. In-folio dérelié , pages volantes, dernière partie est fortement abimée avec perte de texte
Mes ordres d'achat